ПН-ПТ: 10:00-18:30
СБ: 11:00-17:00
НД: 11:00-16:00

У кошику порожньо!

Доставка і оплата

Доставка

Доставка по всій Україні здійснюється службою доставки “Нова Пошта”.

При оформленні замовлення Вам необхідно вказати відділення “Нової Пошти”, з якого буде зручно забрати посилку у Вашому місті. Розташування найближчого відділення “Нової Пошти” до Вашого місця проживання Ви можете переглянути за посиланням Нова Пошта — Найближче відділення.

Також доступна адресна доставка службою “Нова Пошта”.

Після того, як товар буде надіслано, Ви отримаєте повідомлення на мобільний телефон з номером накладної, за яким Ви зможете відстежити і отримати посилку. Відстежити переміщення посилки за номером накладної можна за посиланням Нова Пошта — Відстежити.

Термін доставки складає 1–2 діб залежно від віддаленості населеного пункту. Після прибуття посилки, вона зберігатиметься у відділенні 4 дні, на 5 день вона автоматично повертається назад до магазину, тому Вам потрібно встигнути її забрати.

Для отримання посилки Вам необхідно мати з собою паспорт, а також знати номер накладної.

Оплата

Післяплата (оплата товару при отриманні)

Цей спосіб означає, що Ви отримуєте і сплачуєте за товар у відділенні служби доставки “Нова Пошта”, при цьому можна оглянути (приміряти) одержаний товар до моменту остаточної оплати, а в разі, якщо він не підійшов, відмовитися від покупки, сплативши лише за доставку.

Якщо Ви задоволені товаром, при отриманні Вам потрібно додатково сплатити за товар, зворотню пересилку грошей службою доставки “Нова Пошта” (20 грн. + 2% від вартості) та вартість доставки у Ваше місто (до 100 грн.). Вартість доставки у Ваше місто може бути розрахована за посиланням Нова Пошта — Вартість доставки.

Передоплата

Відмінність від доставки післяплатою, полягає в тому, що спочатку Ви вносите оплату за товар, а потім забираєте його у відділенні служби доставки “Нової Пошти” без додаткових платежів або сплативши лише за доставку.

Оплата здійснюється за допомогою платіжної системи LiqPay (картами Mastercard / Visa, готівкою, Приват24). Оплата цим способом є абсолютно безпечною для Покупця. В разі повернення замовлення, на карту повертається повна сума покупки або часткова сума, за вирахуванням суми доставки, якщо доставка не була сплачена Покупцем.